ZESTAWY SPORT
Wyszukaj w serwisie

Sport Start

Zestaw jest przeznaczony dla trenerów, psychologów sportu i lekarzy, którzy stosują trening HRV w celu zwiększenia wydajności sportowca. Zestaw może być wykorzystany do pracy z osobami uzależnionymi.

Zestaw Start jest przeznaczony do klasycznego treningu RSA-biofeedback, który łączy między innymi elementy treningu biofeedback HRV i oddechowego.
 
Oprogramowanie BioGraph Infiniti w zestawie START (Biofeedback sport)


Zestaw zawiera:
Koder:
ProComp2
Oprogramowanie:
Biograph Infiniti
Physiology Suite
Czujniki:
Czujnik oddechowy
Czujnik BVP
 
Zestaw jest objęty roczną umową serwisową „Standard Start” i 2-letnią gwarancją.
Zestaw zawiera oprogramowanie Physiology Suite. To zbiór około 80 ekranów do analizy i treningu z wykorzystaniem takich parametów, jak: tętno z czujnika EKG lub BVP, elektromiografia (EMG), przewodność skóry, temperatura i oddech. Zestaw zawiera tylko czujnik BVP i oddechu. Pozostałe czujniki są dostępne w ofercie.
Oprogramowanie udostępnia ekrany treningowe dla zaawansowanych i dla początkujących użytkowników. Można z nimi pracować w trybie automatycznej lub ręcznej zmiany celów treningowych.

Użytkownik może dodawać szereg własnych animacji, filmów, muzyki, testów dostosowanych do umiejętności i zainteresowań trenującego.

W zestawie jest czujnik BVP do monitorowania zmienności rytmu serca i czujnik oddechowy do regulacji tempa oddechu. Użycie obu parametrów możliwie jest w treningu RSA-biofeedback.
Zestaw Start jest przeznaczony dla psychologów sportu, trenerów, którzy chcą zoptymalizować technikę sportowców za pomocą regulacji fizjologii przy użyciu metody HRV i treningu oddechowego biofeedback.
 
Zestaw może być wykorzystany do pracy z osobami uzależnionymi.

Zestaw można wykorzystać do:
  • obiektywnej oceny pulsu i oddechu;
  • nauki kontroli pulsu i oddechu w stresie (trema);
  • nauki technik relaksacji, treningów oddechowych.

     
Jest to wielofunkcyjny system klasy medycznej, który można rozbudować o dodatkowe akcesoria dostępne w ofercie, m.in. czujniki do rejestracji sygnału EEG, EMG,  temperatury, EKG, przewodności skóry / GSR (opis czujników) oraz łączność Bluetooth w rozwiązaniu Teleinfiniti.