tel. (71) 336 10 36, 693-396-774
fax. (71) 757 51 16
e-mail: centrum@biomed.org.pl

ZESTAWY SPORT

Wyszukaj w serwisie
Rozwiazania Thought Technology były wykorzystywane w treningach olimpijczyków w atletyce oraz medalistów innych dyscyplin sportu. Są to najbardziej kompleksowe rozwiązania na rynku do treningu biofeedback dla sportowców, udostępniające ekrany treningowe opracowane we współpracy z najlepszymi trenerami.
                                                                
 
Przedstawiamy propozycje trzech zestawów do treningu dla sportowców Peak Performance. Zestawy można konfigurować dostosowując do własnych potrzeb.

Sport Start

Sport Start

Zestaw jest przeznaczony dla trenerów, psychologów sportu i lekarzy, którzy stosują trening HRV w celu zwiększenia wydajności sportowca. Zestaw może być wykorzystany do pracy z osobami uzależnionymi.
Czytaj dalej
Sport Expert

Sport Expert

Pakiet zawiera koder 5-kanałowy oraz zestaw 5 czujników fizjologicznych z możliwością rejestracji w ruchu (bezprzewodowo). Dzięki takiej konfiguracji można rejestrować i kontrolować w czasie treningu, za pomocą metody biofeedback, oddech, puls, temperaturę, przewodność skóry, EMG.
Czytaj dalej
Sport Expert Plus

Sport Expert Plus

Zestaw Expert Plus jest przeznaczony dla użytkowników, którzy chcą zawodowo praktykować metodę biofeedback w pracy ze spotowcami. Zestaw udostępnia liczne programy, czujniki, które zapewniają kompleksowe wsparcie treningu: funkcje fizjologiczne w połączeniu z treningami EEG-biofeedback zwiększającymi koncentrację (theta/beta). Korzystając z tego pakietu sportowiec uczy się szybkich reakcji, zwiększa ich spójność i dokładność.
Czytaj dalej