tel. kom. 693-396-774
tel./fax: (71) 336 10 36
e-mail: centrum@biomed.org.pl

Szkolenia
Neurotechnologie
Rozwiązania w biofeedbacku
Metoda Warnkego i Sensomotoryka
Badania naukowe
ZESTAWY SPORT
Wyszukaj w serwisie
Rozwiazania Thought Technology były wykorzystywane w treningach olimpijczyków w atletyce oraz medalistów innych dyscyplin sportu. Są to najbardziej kompleksowe rozwiązania na rynku do treningu biofeedback dla sportowców, udostępniające ekrany treningowe opracowane we współpracy z najlepszymi trenerami.
                                                                
 
Przedstawiamy propozycje trzech zestawów do treningu dla sportowców Peak Performance. Zestawy można konfigurować dostosowując do własnych potrzeb.

Sport Start
Zestaw jest przeznaczony dla trenerów, psychologów sportu i lekarzy, którzy stosują trening HRV w celu zwiększenia wydajności sportowca. Zestaw może być wykorzystany do pracy z osobami uzależnionymi.
Czytaj dalej
Sport Expert
Pakiet zawiera koder 5-kanałowy oraz zestaw 5 czujników fizjologicznych z możliwością rejestracji w ruchu (bezprzewodowo). Dzięki takiej konfiguracji można rejestrować i kontrolować w czasie treningu, za pomocą metody biofeedback, oddech, puls, temperaturę, przewodność skóry, EMG.
Czytaj dalej
Sport Expert Plus
Zestaw Expert Plus jest przeznaczony dla użytkowników, którzy chcą zawodowo praktywać metodę biofeedback w pracy ze spotowcami. Zestaw udostępnia liczne programy, czujniki, które zapewniają kompleksowe wsparcie treningu: funkcje fizjologiczne w połączeniu z treningami EEG-biofeedback zwiększającymi koncentrację (theta/beta). Korzystając z tego pakietu sportowiec uczy się szybkich reakcji, zwiększa ich spójność i dokładność.
Czytaj dalej