tel. kom. 693-396-774
tel./fax: (71) 336 10 36
e-mail: centrum@biomed.org.pl

ZESTAWY HRV BIOFEEDBACK

Wyszukaj w serwisie
Ważnym czynnikiem, który odzwierciedla poziom zdrowia człowieka, jest zdefiniowana przez zakres od minimalnej do maksymalnej pojemność pulsu.

Analiza zmian rytmu serca (HRV) jest potężnym narzędziem, które ma zastosowanie w praktyce i badaniach ze szczególnym uwględnieniem analizy dopasowania zdolności układu sercowo – naczyniowego. 
HRV jest naturalnym procesem zależnym od aktywności autonomicznego układu nerwowego (części zarówno przywspółczulnej jak i współczulnej), który odpowiada m.in. za regulację rytmu serca.

Proponowane przez nas zestawy HRV Biofeedback to narzędzia do oceny, raportowania i treningów standardowych wskaźników zmięnności rytmu serca (HRV).
 


Zestawy przedstawione poniżej służą do prowadzenia treningu HRV biofeedback, zarówno począwszy od podstawowego po specjalistyczną analizę danych HRV.

Można też skonfigurować zestaw dopasowany do indywidualnych potrzeb.
HRV Biofeedback Start

HRV Biofeedback Start

Zestaw HRV Biofeedback Start to idealne zestawienie narzędzi do podstawowej oceny zmienności rytmu serca.
Czytaj dalej
HRV Biofeedback Expert

HRV Biofeedback Expert

Zestaw HRV Expert dodatkowo daje możliwość rejestrowania wszystkich parametrów fizjologii obwodowej z jednoczesnym pomiarem HRV. 
Czytaj dalej
HRV Biofeedback Expert Plus

HRV Biofeedback Expert Plus

Zestaw HRV Expert Plus zawiera wszystko, co jest potrzebne do uzyskania pełnego obrazu parametrów psychofizjologicznych.
Czytaj dalej