ZESTAWY DO REHABILITACJI
Wyszukaj w serwisie

Rehabilitacja Expert

Zestaw EXPERT umożliwia użytkownikowi trening i diagnozę 4-kanałową EMG. Możliwa jest analiza zarówno powierzchniowego, jak i surowego sygnału EMG. To system klasy medycznej, która posiada wiele rozwiązań dla rehabilitantów, fizjoterapeutów, sportowców.

Zestaw w odróżnieniu od wersji START zawiera możliwość jednoczesnego monitorowania i treningu z użyciem czterech czujników EMG  różnych partii mięśni. Oprogramowanie do zbierania i przetwarzania danych jest takie samo jak w zestawie Start.
 
Oprogramowanie Rehab Suite w zestawie Expert (Biofeedback rehabilitacja)

Zestaw zawiera:

KODER:
ProComp Infiniti- 8 kanałowy

OPROGRAMOWANIE:
Biograph Infiniti
Rehab Suite

CZUJNIKI:
MyoScan Pro EMG (2 sztuki)
MyoScan Z EMG (2 sztuki)

AKCESORIA:
Elektrody UniGel Triode

USŁUGI
Umowa serwisowa Standard Start na okres 1 roku

GWARANCJA
Gwarancja na 2 lata
Zestaw zawiera koder ośmiokanałowy ProComp Infiniti o rozbudowanych możliwościach. Sprawdza się w dziedzinach naukowych, klinicznych, w rehabilitacji i w sporcie. Pozwala na rejestrację 8 parametrów w tym samym czasie, dzięki czemu użytkownik może uzyskać pełny obraz kliniczny wszystkich rejestrowanych reakcji klienta, min. EEG, EKG, RMS EMG, przewodność skóry, BVP, oddech, goniometry, czujniki siły, inklinometry (opis czujników).

W odróżnieniu do wersji Start zestaw zawiera dwa rodzaje czujników EMG. MyoScan Pro do powierzchniowej elektromiografii (sEMG) i MyoScan-Z do nieprzetworzonego EMG (zakres 0 – 2000 μV) z częstotliwością próbkowania 2048 próbek/sek. Pomiar jest prezentowany w sposób ciągły, dlatego też można w łatwy sposób na bieżąco korygować zmiany napięcia mięśniowego.

Pozostała funkcjonalność jak w zestawie Start:
 • duża elastyczność w wielu aspektach używania: protokoły treningowe z wizualną lub dźwiękową informacją zwrotną dla klienta;
 • program proponuje różne protokoły diagnostyczne i treningowe z pomocnymi wskazówkami zarówno dla początkujących jak i ekspertów. Łączy w sobie dynamiczną grafikę, z funkcjami analizy i raportowania;
 • zawiera protokoły ćwiczeń o różnym stopniu trudności;
 • pozwala na budowanie programów treningowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb pacjenta;
 • możliwość nagrywania i odtwarzania sesji w synchronizacji z sygnałem EMG;
 • możliwość automatycznego lub ręcznego ustawiania progów;
 • sygnały ostrzegawcze przy wykonywaniu wykrywania niechcianych aktywność EMG;
 • w zestawie potrójne ektrody (Triode), z  możliwością wymiany elektrod na elektrody pojedyncze, które przeznaczone są dla długich i cienkich mięśni.
   
Jest do zestaw który oferuje wiele praktycznych rozwiązań w dziedzinie rehabilitacji, fizjoterapii, sporcie, analizy ruchu i prostych badań naukowych. W zestawie są 4 czujniki EMG, co pozwala uzyskać pełniejszy obraz funkcjonowania poszczególnych partii ciała.

Zestaw umożliwia:
 • nagrywanie i przeglądanie video w synchronizacji z sygnałem EMG;
 • prowadzenie rehabilitacji ruchowej;
 • ocenę statycznej i dynamicznej elektromiografii  sEMG w 4 punktach jednocześnie w różach kombinacjach: górne, dolne i boczne partie ciała;
 • kontrolę skurczy mięśni przy konkretnych zadaniach;
 •  EMG biofeedback.


Zestaw można rozbudować o większą ilość czujników EMG, czujniki do treningu HRV, oddechowego, przewodności skóry (SC), zakresu ruchów, siły (opis czujników).