tel. (71) 336 10 36, 693-396-774
fax. (71) 757 51 16
e-mail: centrum@biomed.org.pl

ZESTAWY DO REHABILITACJI

Wyszukaj w serwisie

                  
 
Zaprezentowane poniżej rozwiązania zaprojektowane są przez rehabilitantów i fizjoterapeutów. Są to kompleksowe rozwiązania biofeedback stosowane w różnym stopniu zaawansowania w dziedzinie ergonomii, rehabilitacji ruchowej, biomechanice i badaniach naukowych.
Jest możliwość skonfigurowania zestawu dostosowanego do własnych potrzeb.
Rehabilitacja Start

Rehabilitacja Start

Zestaw Start do rehabilitacji ruchowej jest idealny dla osób, którzy chcą prowadzić proste treningi EMG ze swoimi pacjentami. To system klasy medycznej- otwarty tzn. posiada wiele dodatkowych możliwości rozbudowy.


Czytaj dalej
Rehabilitacja Expert

Rehabilitacja Expert

Zestaw EXPERT umożliwia użytkownikowi trening i diagnozę 4-kanałową EMG. Możliwa jest analiza zarówno powierzchniowego, jak i surowego sygnału EMG. To system klasy medycznej, która posiada wiele rozwiązań dla rehabilitantów, fizjoterapeutów, sportowców.
Czytaj dalej
Rehabilitacja Expert Plus

Rehabilitacja Expert Plus

To zestaw z najbardziej zaawansowanym koderem firmy Thought Technology. Zaproponowana konfiguracja jest multimodalna: 4 czujniki do elektromiografii, 2 czujniki fizjologiczne (zmienność rytmu serca i oddech), czujnik nachylenia i siły oraz pedał reakcji nożny. Bogata gama ekranów treningowych i czujników daje możliwość pełnej kontroli treningów, monitorowania, gromadzenia i analizy danych. To zestaw z najbardziej zaawansowanym koderem firmy Thought Technology.
Czytaj dalej