tel. kom. 693-396-774
tel./fax: (71) 336 10 36
e-mail: centrum@biomed.org.pl

ZESTAWY DO INKONTYNENCJI

Wyszukaj w serwisie
Firma Thought Technology wprowadziła na rynek linię produktów do inkontynemcji U-Control, MyoTrac Infiniti. W ofercie znajdują się urządzenia medyczne do gabinetu, jak i do treningu w domu.

                              
MyoTrac Infiniti do użytku klinicznego

MyoTrac Infiniti do użytku klinicznego

System MyoTrac Infiniti został zaprojektowany do elektrostymulacji mięśni (STIM) w wielu konfiguracjach oraz do leczenia nietrzymania moczu. To urządzenie znajdzie także zastosowanie w reedukacji utraconej funkcji mięśnia, treningu sportowym czy podczas regeneracji w ramach rehabilitacji po kontuzjach. Dzięki MyoTrac Infiniti można wykonać trening ETS (elektrostymulację sterowaną skurczem).
Czytaj dalej
MyoTrac Home U-Control do użytku domowego

MyoTrac Home U-Control do użytku domowego

Urządzenie MyoTrac Home U-Control jest stosowane do leczenia nietrzymania moczu z przeznaczeniem do treningów w domu. Dzięki prostym ćwiczeniom biofeedback poprawia jakość życia pacjentów.
Czytaj dalej
Akcesoria – czujniki do inkontynencji

Akcesoria – czujniki do inkontynencji

Ocena i trening mięśni dna miednicy z wykorzystaniem zastępczej informacji zwrotnej stanowi skuteczne i efektywne narzędzie w rękach terapeuty. Trening taki możliwy jest dzięki zastosowaniu czujników analnych lub waginalnych. Pacjent podczas ćwiczenia widzi informację o aktywności mięśni, dzięki czemu wie, czy efektywnie trenuje.


Czytaj dalej