tel. (71) 336 10 36, 693-396-774
fax. (71) 757 51 16
e-mail: centrum@biomed.org.pl

ZESTAWY BIOFEEDBACK

Wyszukaj w serwisie
Zaproponowane zestawy to narzędzia kliniczne służące do przeprowadzenia treningu biofeedback (fizjologia).

                                                   
 
Opisane poniżej trzy zestawy służą od prowadzenia prostego treningu biofeedback po specjalistyczną diagnostykę wielokanałową. Można też skonfigurować zestaw dopasowany do indywidualnych potrzeb.
Biofeedback Start

Biofeedback Start

Zestaw Start jest przeznaczony dla terapeutów i psychologów, którzy w praktyce zawodowej chcieliby wykorzystywać narzędzie do treningu biofeedback w terapii osób z zaburzeniami emocjonalnymi i narażonymi na ciągły stres.

Czytaj dalej
Biofeedback Expert

Biofeedback Expert

Zestaw Expert umożliwia bardziej rozbudowaną diagnozę reakcji na stres i daje więcej możliwości treningu biofeedback niż wersja Start. Jest wyposażony w 5 różnych czujników: przewodności skóry, temperatury, oddychania, pulsu i napięcia mięśni, które działają w jednym czasie.
Czytaj dalej
Biofeedback Expert Plus

Biofeedback Expert Plus

Zestaw Expert Plus to najbardziej rozbudowany system do diagnozowania pracy organizmu, przebiegu stresu i stanu relaksacji. W odróżnieniu od zestawu Expert umożliwia monitorowanie wzorców oddechowych z czujnika umieszczonego na brzuchu i klatce piersiowej, pozwala obserwować dynamiczne zmiany napięcia mięśni z dwóch stron ciała, a także umożliwia zapis pulsu i HRV z czujnika BVP i EKG.
Czytaj dalej