tel. kom. 693-396-774
tel./fax: (71) 336 10 36
e-mail: centrum@biomed.org.pl

Terapia dysleksji i APD Metodą Warnkego

Wyszukaj w serwisie
Metoda Warnkego® to kompleksowa diagnostyka i terapia dysleksji, zaburzeń przetwarzania słuchowego (APD) wykorzystująca oddziaływanie wielokierunkowe, angażujące nie tylko wzrok i słuch, ale także funkcje motoryczne. Jest skuteczną formą terapii dla dzieci z wieloma problemami w uczeniu a także ADHD, ukierunkowana na zmianę zaburzonych funkcji, które są niezbędne w procesie czytania i pisania.

Metoda stosowana jest przez ponad 1000 terapeutów z różnych krajów, w tym  z Niemiec, Austrii czy Szwajcarii. Została przebadana pod względem skuteczności i standaryzowana na Uniwersytecie Medycznym w Hannowerze. Zajęcia obejmują zarówno wykłady, jak i ćwiczenia praktyczne na specjalistycznym sprzęcie.

Założenia metody przedstawiamy Państwu podczas organizowanych przez nas szkoleń dotyczących metody Warnkego, na których również uczymy pracy ze 
specjalistycznymi przyrządami testowo-pomiarowymi, m.in. Audio4Lab (z modułem Brain-Audiometr i Alpha-Trainer) i narzędziami do diagnostyki przesiewowej. 


Zapraszamy do zapisania się na organizowane przez nas szkolenia, na których omawiamy skuteczną metodę terapii dzieci z problemami w uczeniu się, dysleksją, zaburzeniami przetwarzania słuchowego (APD) czyli Metodę Warnkego®.