tel. kom. 693-396-774
tel./fax: (71) 336 10 36
e-mail: centrum@biomed.org.pl

KODERY

Wyszukaj w serwisie

„W świecie treningów biofeedback i monitoringu fizjologicznego jest tylko jeden system, który istotnie się wyróżnia”.
W ofercie są dostępne 4 głowice, które różnią się od siebie liczbą kanałów oraz częstotliwością próbkowania na danym kanale. W zależności od zastosowania proponujemy:
  • ProComp2 – urządzenie 2-kanałowe;
  • ProComp5 – urządzenie 5-kanałowe;
  • ProComp Infiniti – urządzenie 8-kanałowe;
  • FlexComp – urządzenie 10-kanałowe.
Wdrożyliśmy w Polsce ponad 400 systemów INFINITI.
Systemy te wspomagają pracę ponad 5000 specjalistów na całym świecie. 

ProComp 2

ProComp 2

ProComp 2 to 2-kanałowe urządzenie do diagnozy i terapii biofeedback/ neurofeedback z użyciem dwóch czujników jednocześnie. ProComp 2 umożliwia zapis EEG podczas sesji biofeedback oraz monitorowanie parametrów fizjologicznych, takich jak: EMG,  BVP lub EKG, temperatura, oddech, GSR (przewodność skóry) i wielu innych.
Czytaj dalej
ProComp 5

ProComp 5

ProComp 5 to profesjonalne 5-kanałowe urządzenie do diagnozy i terapii biofeedback/ neurofeedback z użyciem 5 czujników jednocześnie. Oprócz czujnika do EEG-biofeedback obsługuje także czujniki do monitorowania reakcji fizjologicznych organizmu: EMG (powierzchniowego EMG), BVP lub EKG (rytmu serca), Temp (temperatury), oddychania, SC (przewodności skóry).

Czytaj dalej
ProComp Infiniti

ProComp Infiniti

ProComp Infiniti to 8-kanałowy profesjonalny koder o rozbudowanej funkcjonalności. Sprawdza się w dziedzinach badawczych, klinicznych, w rehabilitacji i sporcie. Rejestruje osiem parametrów jednocześnie: takie jak ProComp 5 oraz dodatkowo wykorzystuje goniometry, torsjometry, czujniki siły. Z tym koderem można również prowadzić trening SCP-biofeedback oraz rozbudowaną diagnozę 4-kanałową EEG.
Czytaj dalej
FlexComp Infiniti

FlexComp Infiniti

FlexComp Infiniti to 10-kanałowy koder do zastosowań badawczych, klinicznych,
w rehabilitacji i sporcie. Do kodera można podpiąć równolegle nawet 10 czujników EMG. Ponadto można połączyć 4 kodery 10-kanałowe, czyli rejestrować do 40 czujników jednocześnie.
Czytaj dalej