tel. (71) 336 10 36, 693-396-774
fax. (71) 757 51 16
e-mail: centrum@biomed.org.pl

GRY BIOFEEDBACK
Wyszukaj w serwisie

Zukor AIR

Zukor AIR to najwyższej jakości gra HD, która umożliwia trening przed dużym monitorem lub telewizorem HD. Obsługuje modalności neurofeedback i biofeedback.

W grze Zukor AIR zadaniem pacjenta jest przelatywanie przez okręgi pojawiające się podczas pilotowania wybranego obiektu (dostępnych do wyboru jest 40 obiektów latających, np. samoloty, zwierzęta, bajkowe stwory).
Gra jest przeznaczona dla wszystkich grup wiekowych.
 
Pacjent otrzymuje punkty za spełnianie ustalonych celów treningowych oraz wówczas, gdy przeleci przez dany okrąg.
 
Ustawienia gry Zukor AIR można łatwo modyfikować na wiele sposobów, tak aby dopasować protokoły treningowe. Gracz może latać zarówno nad piękną, falującą wodą, pod sklepieniem zachmurzonego nieba, jak i nad wyspami i górami lodowymi. Może także latać sam lub w towarzystwie innych statków powietrznych.
Terapeuta w czasie gry może również włączać drugorzędne efekty wizualne, takie jak bąbelki, wybuchy, dym, ogień, ciemność itp.

Zukor AIR współpracuje ze wszystkimi modalnościami biofeedback oraz neurofeedback.
 

Gra jest kompatybilna z systemem MediBalance. 
Licencja Zukor nie jest przypisana wyłącznie do systemu Biofeedback. Program zarządzający BFB lub Medibalance sam wczytuje grę.
W grze są obsługiwane:
  • ekrany dostępne w programach: EEG Suite, Physiology Suite i Z-Score 6 Suite
  • czujniki: EEG-Z, temperatury, BVP, oddechu, EKG, przewodności skóry.
Do użytku z koderami:
  • FlexComp Infiniti
  • ProComp Infiniti
  • ProComp 5
  • ProComp 2.
     

Wymagania techniczne
 

System operacyjny 
Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 lub Windows 10 na komputerze PC lub na komputerze Mac (Bootcamp).
Uwaga:  Firma Microsoft nie obsługuje już systemów Windows XP i Windows Vista.
WażneUpewnij się przed zainstalowaniem, że masz wszystkie aktualizacje systemu Windows. Nieprzestrzeganie tego zalecenia może doprowadzić do nieprawidłowego działania gry.

Karta graficzna
Zalecana jest karta graficzna z przynajmniej 512 MB dedykowanej pamięci wideo.
Uwaga: W systemie, który nie spełnia tych wymagań, nadal można uaktywnić grę, ale może wówczas występować problem z płynnością jej działania.

Monitory/ekrany
Do gry są potrzebne dwa monitory. Monitor do gry powinien mieć minimum 21 cali, z ustawioną minimalną rozdzielczością 1280 x 720 pikseli. Ekran laptopa liczy się jako jeden monitor, jeśli korzystamy z komputera przenośnego. Projektory wideo, telewizory plazmowe i telewizory LCD zazwyczaj również obsługują grę, ale może być wymagane ustawienie grafiki w systemie Windows.