GRY BIOFEEDBACK
Wyszukaj w serwisie

Gry flash – BioPlay

BioPlay to 12 gier z grafiką wysokiej jakości, które angażują w treningi dzieci i młodzież.

Gry flash BIoPlay są zbudowane na zasadzie sterowania równorzędnego. Oznacza to, że np. szybkość prowadzonego auta jest sterowana mózgiem, a kierunek jazdy – ręcznie za pomocą klawiszy strzałek na klawiaturze. W grze każda trenowana fala (3 modalności) prezentowana jest w postaci informacji zwrotnej na ekranie udostępnionym klientowi.
Gry dodatkowo trenują koordynację ręka-oko poprzez użycie w nich klawiatury lub myszy.
 
Gry flash BIoPlayer - gry biofeedback

Motywacją do pracy i zabawy dla dziecka jest nie tylko atrakcyjna grafika, ale też punkty, dzięki którym może wpisać się na listę rekordzistów.
 

gry biofeedback


Jeśli połączy się trening z filmem DVD, animacjami AVI (których jest ponad 160) oraz grami typu flash – na sesji biofeedback nie może być mowy o nudzie.

gry bioplay

Ponadto warto dodać, że dzieci, które są zainteresowane i zmotywowane, czerpią także radość z ćwiczeń, a dzięki temu osiągają znacznie lepsze efekty.
gry flash bioplay

W zestawie BioPlay dostepnych jest 12 gier: Baloniada, Polowanie z bańkami, Kosmiczne kule, Szalona taksówka, Pogromca duchów, Łowca złota, Żółw i zając, Konwój, Mistrz procy, Kosmiczne wyzwanie, Gwiezdna odyseja, Czarodziejskie kule.
Na życzenie możemy wysłać opisy tych 12 gier.

Gry można zakupić pojedynczo lub w pakiecie: 5, 10 lub 12.

Gry współpracują tylko z czujnikiem EEG-Z.

Do użytku z koderami:
  • FlexComp Infiniti,
  • ProComp Infiniti,
  • ProComp 5,
  • ProComp 2.