tel. (71) 336 10 36, 693-396-774
fax. (71) 757 51 16
e-mail: centrum@biomed.org.pl

EYE TRACKING - SR RESEARCH

Wyszukaj w serwisie
SR Research produkuje gamę eye trackerów EyeLink - urządzeń, które stanowią zaplecze do najbardziej innowacyjnych badań eye-trackingowych. Eye trackery EyeLink znane są z wyjątkowego poziomu dokładności i precyzji, co w połączeniu z wysoką częstotliwością próbkowania sprawia, że te urządzenia można znaleźć w najlepszych laboratoriach na całym świecie.

EyeLink 1000 Plus

EyeLink 1000 Plus

EyeLink 1000 Plus to obecnie najbardziej precyzyjny eyetracker na świecie, pozwalający na zapis danych z częstotliwością próbkowania 2000 Hz. System jest także wyjątkowo elastyczny i otwarty na potrzeby dostosowania do zróżnicowanych wymagań projektów naukowych.
Czytaj dalej
Eyelink Portable Duo

Eyelink Portable Duo

Ostatnia edycja eyetrackerów serii EyeLink to wysoce mobilne rozwiązania pozwalające jednocześnie na korzystanie zarówno z szybkości, dokładności, jak i wiarygodności danych w szerokim zakresie badań
Czytaj dalej
Oprogramowanie Experiment Builder

Oprogramowanie Experiment Builder

Intuicyjne, graficzne środowisko o dużych możliwościach programowania pozwalające zaprojektować eksperymenty eyetrackingowe mające zastosowanie zarówno
w dziedzinie psychologii, jak i neuronauk.
Czytaj dalej
Oprogramowanie Data Viewer

Oprogramowanie Data Viewer

Oprogramowanie do przeglądania, filtrowania i przetwarzania danych eyetrackingowych zapisanych z wykorzystaniem systemu EyeLink.
Czytaj dalej
Akcesoria Eye Tracking

Akcesoria Eye Tracking

Akcesoria do eye trackingu pozwalają rozbudować istniejącą bazę sprzętową do scenariuszy dedykowanych planowanym badaniom naukowym.
Czytaj dalej