tel. (71) 336 10 36, 693-396-774
fax. (71) 757 51 16
e-mail: centrum@biomed.org.pl

ENOBIO – BEZPRZEWODOWE EEG

Wyszukaj w serwisie
Neuroelectrics LOGO
Seria przenośnych głowic EEG – Enobio firmy Neuroelectrics to bardzo nowoczesne rozwiązanie. Wypełnia lukę na rynku aparatów do EEG, sprawiając, że pomiar parametrów aktywności mózgowej staje się łatwy i wygodny niezależnie od miejsca i właściwie może być wykonywany w dowolnych warunkach. 
Enobio 8

Enobio 8

Enobio 8 to bezprzewodowy, lekki i wygodny system EEG. Jego miniaturowe rozmiary umożliwiają wykorzystanie go w warunkach mobilnych – poza laboratorium. Urządzenie montowane jest bezpośrednio do czepka na głowie, co zapewnia komfort użytkowania. Za pośrednictwem technologii WiFi może bezprzewodowo komunikować się z komputerem, przesyłając dane, lub zapisywać wszystkie zdarzenia na karcie pamięci micro SD.
Czytaj dalej
Enobio 20

Enobio 20

System Enobio 20 to 20-kanałowy system EEG umożliwiający prowadzenie zapisów w systemie 10–20. Oprócz standardowych zapisów EEG jest także możliwość prowadzenia terapii z wykorzystaniem metody neurofeedback (Neurosurfer). 
Czytaj dalej
Enobio 32

Enobio 32

Enobio 32 to najnowocześniejszy wzmacniacz EEG dostępny w ofercie firmy Neuroelectrics. Umożliwia bardzo precyzyjne rozmieszczenie elektrod przy dużej gęstości odprowadzeń. Znakomite rozwiązanie do zastosowań poza laboratorium, z zachowaniem wysokiej jakości zapisu danych.
Czytaj dalej
Oprogramowanie NIC

Oprogramowanie NIC

Neuroelectrics Instrument Controler (NIC) to zaawansowane oprogramowanie dostarczające gotowych narzędzi do gromadzenia danych oraz ich późniejszej analizy. Dzięki rozbudowanym funkcjom eksportowania i strumieniowego przesyłania danych zapewnia swobodę także wymagającym użytkownikom, gdy konieczna jest współpraca z zewnętrzną aplikacją, np. do BCI lub analizy danych (MatLab).
Czytaj dalej
Neurosurfer

Neurosurfer

Neurosurfer jest rewolucyjnym oprogramowaniem służącym do konfiguracji oraz kontroli zaawansowanych sesji w terapii neurofeedback. Oparty na podstawowej strukturze oprogramowania NIC Neurosurfer może być używany zarówno z urządzeniem Enobio, jak i StarStim, wykorzystując jednocześnie funkcjonalność związaną z pomiarem akcelerometrii. 
Czytaj dalej
MatNIC Toolkit

MatNIC Toolkit

Oprogramowanie MatNIC tookit jest przeznaczone dla zaawansowanych użytkowników, którzy oczekują funkcji umożliwiających kontrolę nad urządzeniami firmy Neuroelectrics (Enobio, StarStim) z poziomu programu MatLab. Za pomocą MatNIC można m.in. modyfikować parametry stymulacji w czasie rzeczywistym lub też gromadzić i przetwarzać dane EEG.
Czytaj dalej