EGI EEG 32-256- KANAŁOWE
Wyszukaj w serwisie

HCGSN 130

HCGSN 130 to siatki elektrod EEG dla pacjentów i innych osób poddawanych badaniu, będących w różnym wieku (od niemowlęctwa do dorosłości). Dostępne są wersje 32- do 256-kanałowe. Obecnie występują w trzech różnych wariantach w zależności od celu badania: HCGSN 130 do rutynowych zapisów, HCGSN 130 LTM do zapisów długotrwałych oraz MicroCel GSN do zastosowań z TMS i MEG.

Komfort
Siatka elektrod HydroCel Geodesic Sensor Net (HCGSN) nie wymaga żadnego specjalnego przygotowania skóry przed badaniem. Dzięki temu jest idealnym rozwiązaniem do badań naukowych i rutynowych badań diagnostycznych. Jest dostosowana do pacjentów w każdym wieku i o każdym rodzaju włosów. Siatka HCGSN została sprawdzona także pod względem użyteczności i skuteczności zapisu w trudnych grupach pacjentów: z autyzmem, demencją i ADHD. Wyjątkiem dla możliwości jej zastosowania są mocno splecione włosy (grube warkocze),

Unikalny projekt
Siatka jest wyjątkowo lekka dzięki zatosowaiu technologii HydroCel Skin Interface Chamber®. Nie tylko jest wygodna, ale także tworzy doskonały interfejs między skórą a elektrodami. Siatka HCGSN pokrywa całą głowę zapewniając dużą dokładność pomiaru. Wynika to przede wszystkim z niewielkich odległości omiędzy elektrodami. Im mniejsze odległości, tym dokładniejszy pomiar pola elektrycznego.


HCGSN 130:
  • szybki montaż wszystkich rozmiarów;
  • dostępność wersji 32- do 256-kanałowej dla wszystkich rozmiarów;
  • wersje dla różnych grup wiekowych: od niemowlęctwa do dorosłości.MicroCel GSN:
  • bardzo niski profil elektrod – do zastosowań z TMS i MEG;
  • bez używania gąbek, tylko żel lub pasta EEG;
  • doskonałe do dużych rozmiarów głowy, co często bywa problemem w badaniach MEG;
  • dostępne w wersjach 32-, 64-, 128- i 256-kanałowych.

HCGSN MicroCel