EGI EEG 32-256- KANAŁOWE

Wyszukaj w serwisie
Firma EGI wyznacza nowy kierunek badań nad wykorzystaniem EEG w badaniach naukowych. Przełamuje tradycyjną formułę rejestrowania za pomocą kilkunastu elektrod i dąży do udoskonalenia rozdzielczości przestrzennej w elektroencefalografii.

               
 
Prezentowane systemy GES400 to już kolejna generacja serii „geodezyjnych” systemów, znacznie udoskonalona przez amerykańskiego producenta. W EGI zadbano nie tylko o jakość wykonania, ale także o wygodę użytkownika, projektując siatki HCGSN z wbudowanymi elektrodami, zapewniające podłączenie 256 odprowadzeń w czasie krótszym niż 20 minut. Systemy GES400 są sprzedawane w wersji przeznaczonej do rutynowych badań, jak również do długotrwałych zapisów (LTM).
GES400

GES400

Systemy GES serii 400 i 405 zostały zaprojektowane z myślą o wielokanałowej rejestracji EEG (32 do 256 kanałów). Siatki elektrodowe HCGSN istotnie skróciły czas montażu (do 20 minut dla 256 kanałów). Z kolei oprogramowanie Net Station 5 oraz GeoSource 2.0 umożliwia zaawansowane przetwarzanie danych, analizę źródeł w doskonałej rozdzielczości przestrzennej oraz możliwość korzystania z zewnętrznych programów do analizy, takich jak MATLAB czy BESA Research, dzięki rozbudowanym funkcjom eksportowania.
Czytaj dalej
HCGSN 130

HCGSN 130

HCGSN 130 to siatki elektrod EEG dla pacjentów i innych osób poddawanych badaniu, będących w różnym wieku (od niemowlęctwa do dorosłości). Dostępne są wersje 32- do 256-kanałowe. Obecnie występują w trzech różnych wariantach w zależności od celu badania: HCGSN 130 do rutynowych zapisów, HCGSN 130 LTM do zapisów długotrwałych oraz MicroCel GSN do zastosowań z TMS i MEG.

Czytaj dalej
Net Station 5

Net Station 5

Oprogramowanie NetStation 5 zostało opracowane z myślą o specjalistach wykonujących rutynowe EEG, jak również naukowcach prowadzących zaawansowane badania. W warstwie klinicznej umożliwia korzystanie z popularnych montaży 10–20 i 10–10 lub dense array EEG z nieco innym układem elektrod dostosowanym do precyzyjnych procedur lokalizacji źródeł aktywności bioelektrycznej.
Czytaj dalej
GPS 3.0

GPS 3.0

GPS 3.0 (Geodesic Photogrametry System) to system do precyzyjnego oznaczenia pozycji elektrod EEG na głowie osoby badanej. Program tworzy mapę umiejscowienia elektrod, co istotnie zwiększa dokładność obrazowania źródeł aktywności bioelektrycznej.
Czytaj dalej