tel. (71) 336 10 36, 693-396-774
fax. (71) 757 51 16
e-mail: centrum@biomed.org.pl

BADANIA NAUKOWE

Wyszukaj w serwisie

                                                  

Aparatura firmy Thought Technology jest wykorzystywana w różnych dziedzinach badań naukowych na całym świecie, między innymi w projektach NASA. W Polsce wdrożyliśmy ją na wielu uniwersytetach (zobacz nasze referencje).
 
W zależności od wykonywanych badań proponujemy urozmaicone zestawy do neuropsychologii, psychofizjologii, rehabilitacji, sportu, ergonomii.
 
Oprogramowanie Biograph Infiniti do zarządzania aparaturą jest bardzo elastyczne. W programie dostępny jest moduł Developer Tools z funkcjami indywidualnego projektowania ekranów i dostosowywania zaawansowanych ustawień obliczeniowych do własnych potrzeb.
                                                 

Moduł Developer Tools zawiera:
  • Edytor ekranów – umożliwia projektowanie ekranów do terapii lub modyfikowanie już istniejących ekranów raportów, diagnostycznych i terapeutycznych, także do badań naukowych, które można zastosować w skryptach. W edytorze znajdziemy wiele gotowych narzędzi do projektowania ekranów.
  • Edytor skryptów – umożliwia tworzenie sekwencji występujących po sobie ekranów (np. w celu diagnozowania) lub przygotowanie odpowiedniej konfiguracji ekranów (np. do pracy z dzieckiem z ADHD), projektowanie procedury wyświetlania ekranów podczas badania, a także definiowanie warunków prezentacji bodźców.
  • Edytor kanałów – umożliwia definiowanie nowych konfiguracji czujników.
Kodery z serii Infiniti można także łączyć z aparaturą i oprogramowaniem National Instruments (LabView):

                   
 
Dane można eksportować do innych programów, np. służących do projektowania eksperymentów i analizy danych. 

Zestaw można skonfigurować, wybierając:
  1. Koder – zalecany ProComp Infiniti (8-kanałowy) i FlexComp (10-kanałowy).
  2. Oprogramowanie  w cenie kodera jest dostępny program zarządzający Biograph Infiniti, do którego można dokupić wybrane programy tematyczne.
  3. Czujniki – konwerter wybranego sygnału: EEG, EMG, oddechu, SC, temperatury, EKG, HR\BVP. W ofercie są również goniometry, czujniki siły, inklinometr, czujniki pIR i nIR HEG, potencjały wywołane.
  4. Akcesoria – elektrody do wybranych czujników, pasty i żele do przygotowania skóry pacjenta, łącze Bluetooth, izolator napięcia.
W pakiecie proponujemy również pomoc techniczną i serwis w Polsce, który obejmuje przeglądy techniczne, serwis online, aktualizacje oraz aparaturę zastępczą.
 
Pomagamy skonfigurować zestaw dostosowany do potrzeb klienta.