APARATY i SYSTEMY EEG, dEEG, QEEG i ERP

Wyszukaj w serwisie

Aparaty i systemy EEG dEEG, QEEG i ERP od 8 do 256 kanałów


Oferujemy aparaty EEG umożliwiające zapis EEG-dEEG od 8 do 256 kanałów (przewodowo i bezprzewodowo), fotostymulację, wideometrię, ale także badanie potencjałów wywołanych (ERP wzrokowe i słuchowe), monitorowanie parametrów fizjologicznych: EMG, EOG, oddech i inne. 

Mapy mózgu generowane dla poszczególnych fragmentów zapisu pozwalają prześledzić zmiany aktywności mózgowej w poszczególnych obszarach. 

Uzyskanie bardzo dobrej jakości sygnału o wysokiej częstotliwości próbkowania udaje się dzięki głowicom (EGI GES-400 i  Mitsar EEG-202).

Zapewnimy Państwu dostawę, wdrożenie i serwis systemu w Państwa ośrodku.
Szkolenie z podstaw diagnostyki EEG jak i QEEG i ERP  umożliwi Państwu przygotowanie się do prowadzenia diagnostyki, analizę wyników i przygotowanie raportu z badania.

Aparat MITSAR EEG QEEG i ERP 19-32 kanałowyAparat EEG MITSAR - 201

Aparat EEG MITSAR - 201

Aparat EEG Mitsar - 201 to 21 kanałowa głowica EEG posiadająca 4 dodatkowe kanały do zapisu EOG, EKG, EMG, oddechu, a także kontroli pomiaru impedancji, wejścia do podłączenia lampy fotostymulacyjnej i przycisku odpowiedzi dla pacjenta.
Czytaj dalej
Aparat EEG MITSAR 202- 24/31

Aparat EEG MITSAR 202- 24/31

Aparat EEG MITSAR 202 to wielokanałowa głowica umożliwiająca zapis w zakresie częstotliwości  od 0 (DC) do 500 Hz. Częstotliwość próbkowania (2000 Hz) zapewnia wysoką jakość sygnału EEG.
Aparat EEG Mitsar 202 jest dostępny w dwóch wersjach:
  • 24 EEG + 8 dodatkowych kanałów poligraficznych (EOG, EKG, EMG, oddech);
  • 31 EEG + 8 dodatkowych kanałów poligraficznych (EOG, EKG, EMG, oddech).
Czytaj dalej
Holter EEG Smart BCI

Holter EEG Smart BCI

Kieszonkowy Holter EEG Smart BCI gwarantuje precyzyjną akwizycję sygnału i większy komfort dla pacjenta. 
Czytaj dalej
WinEEG - program zarządzający

WinEEG - program zarządzający

WinEEG to jeden z najlepszych na rynku programów zarządzajacych systemem EEG/ QEEG, i ERP, który dzięki  analizie ICA i bazie normatywnej HBI można z powodzeniem wykorzystać do klasycznego badania klinicznego, leczenia farmakologicznego a także precyzyjnego planowania sesji neurofeedback.
Czytaj dalej
ERP - potencjały wywołane

ERP - potencjały wywołane

ERP pozwala na wykonanie tzw. potencjałów wywołanych (związanych ze zdarzeniem), czyli sygnałów elektrycznych rejestrowanych z powierzchni głowy po zadziałaniu odpowiedniego bodźca. 
Czytaj dalej
Baza normatywna HBI

Baza normatywna HBI

Baza normatywna HBI jest podsumowaniem 25 lat badań nad mózgiem prowadzonych w Szwajcarii oraz Rosji. Baza rozpoczyna nową erę w psychiatrii, neurologii i psychologii. Długo oczekiwane piąte wydanie DSM-V (klasyfikacja zaburzeń psychicznych Amerykańskiego Towarzystwa Psychiatrycznego opublikowane w 2012 r.) jest teraz głównym punktem odniesienia dla wielu psychiatrów i neurologów.
Czytaj dalej
Wideometria

Wideometria

Elektroencefalografia odgrywa istotną rolę w różnicowaniu padaczki uogólnionej i zlokalizowanej. Najczęściej jednak w trakcie rutynowego zapisu EEG nie udaje się zarejestrować napadu padaczkowego, dlatego wykorzystanie techniki wideometrycznej uważa się za metodę referencyjną w diagnostyce różnicowej typu napadu.
Czytaj dalej