Aktualności
Wyszukaj w serwisie
17-04-2020

Aktualna oferta Biomed


Niespotykana dotąd sytuacja, wymagała przeorganizowania naszej oferty dla Państwa.

Sprzedaż oraz wdrożenia (online) systemów odbywają się bez większych zakłóceń.
Izolacja i trudność w kontaktach bezpośrednich z Państwem spowodowała, że na razie zawiesiliśmy organizację szkoleń stacjonarnych.


Przewidujemy, że trudności mogą potrwać dłużej. Dlatego szukamy rozwiązań, które pozwolą Państwu pomagać pacjentom. Zapewne będzie to wymagać kompromisów ze strony pacjenta jak i terapeuty. Jesteśmy jednak pewni, że trzeba i można coś zrobić w tej sytuacji.

Pracujemy nad nową ofertą, która obejmuje:

SZKOLENIA
Przygotowujemy grupowe szkolenia on-line oraz warsztaty doskonalące z możliwością pracy w programie i aparaturze. Szkolenia online i bezpłatne webinary znajdą Państwo na naszej stronie szkoleniowej.

Pozostań z nami w kontakcie!

SYSTEMY I NARZĘDZIA TERAPEUTYCZNE

NEUROFORMA HOME

Dla terapeutów i użytkowników wersji NEUROFORMA START  (oraz dla nowych klientów) udostępniliśmy rozszerzenie o wersję NEUROFORMA HOME.
Pozwoli ona na udostępnianie i zarządzanie on-line terapią pacjentów w domu.
Terapeuta zaleca wybrane ćwiczenia i na bieżąco może obserwować wyniki treningowe pacjenta (pacjent samodzielnie wykonuje ćwiczenia ruchowe i poznawcze).

Dzięki NEUROFORMA HOME pacjent może zachować regularność ćwiczeń, a terapeuta utrzymać stały kontakt z pacjentem monitorując postępy terapii.

Proponujemy 10-dniowe darmowe przetestowanie wersji NEUROFORMA HOME. Zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszenia przez zakładkę KONTAKT.

TRENING SŁUCHOWY I TERAPIA DYSLEKSJI W DOMU
Dla terapeutów, pedagogów oferujemy urządzenia, które znakomicie sprawdzają się  w samodzielnym treningu dziecka i dorosłego w domu.

Zobacz Brain-Boy Universal  lub Audio-Trainer 30000 .

Od wielu lat współpracujących z nami terapeuci kupują urządzenia i wypożyczają pacjentom do domu, co pozwala na efektywny trening i szybkie efekty terapii. Wskazówki terapeutyczne oraz weryfikacja efektów pracy z terapeutą,  może odbywać się telefonicznie lub przez dostępne komunikatory typu SKYPE i inne.

BIOFEEDBACK W DOMU
Dla terapeutów biofeedback oferujemy urządzenie eVu TPS,  które dobrze sprawdza się  w samodzielnym treningu pacjenta w domu 
Wskazówki terapeutyczne oraz weryfikacja efektów pracy może odbywać się telefonicznie lub przez dostępne komunikatory typu SKYPE i inne.

Zobacz eVu TPS

Dowiedz się więcej o aktualnej ofercie - zadzwoń (tel. 693 396 774)


DOFINANSOWANIA

Być może jest to dobry czas na zainteresowanie się projektami UE, które umożliwiają własny rozwój, otwarcie lub rozbudowę gabinetu.

Zobacz stronę Funduszy Europejskich

Najbliższe dni to dobry czas na kontakt telefoniczny z nami. Zapraszamy do podzielenia się z swoimi przemyśleniami.  Być może wspólnie znajdziemy jakieś rozwiązanie KONTAKT

Życzymy dużo zdrowia i pozytywnego nastawienia w tych trudnych dniach.

Zespół Biomed