tel. kom. 693-396-774
tel./fax: (71) 336 10 36
e-mail: centrum@biomed.org.pl

AKTUALNE OFERTY PRACY

Wyszukaj w serwisie

Oferty pracy Biomed
Specjalista ds. usług serwisowych/IT

Kluczowe zadania na stanowisku:
  • udział we wdrożeniach rozwiązań do diagnostyki i terapii u klientów (instalacja aparatury, szkolenia stanowiskowe)

  • wsparcie użytkowników aplikacji, rozwiązywanie powtarzalnych incydentów, wypracowywanie
    i proponowanie rozwiązań poprzez wykorzystanie swojej wiedzy dziedzinowej i technicznej

  • wspieranie innych działań firmy dotyczących instalacji i wdrożeń.

Oczekiwania:

  • samodzielność i dobra organizacja pracy

  • doświadczenie na podobnym stanowisku oraz przy obsłudze klienta

  • dobra znajomość narzędzi z pakietu MS Office

  • zrozumienie zasad IT i najczęściej obsługiwanych systemów (Windows, wsparcie on-line klienta, oprogramowanie tematyczne, obsługa sieci i serwera)

  • umiejętność instalacji oprogramowania, rozwiązywania problemów z aplikacją

  • umiejętności logicznego myślenia (analizy oraz rozwiązywanie problemów)

  • komunikatywność, otwartość, umiejętność słuchania i tworzenia dobrych relacji międzyludzkich

  • kreatywność i zaangażowanie

  • prawo jazdy kat B

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem.

Co oferujemy kandydatom:

  • zdobycie wiedzy w zakresie innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie neuronauk stosowanych

  • elastyczne godziny pracy

  • dobre wynagrodzenie

  • samodzielność i różnorodność wykonywanych zadań

  • dobrą atmosferę pracy

  • pracę w siedzibie we Wrocławiu.

Trener/Szkoleniowiec Metody Warnkego

Poszukujemy osób zainteresowanych stałą współpracą w zakresie prowadzenia szkoleń z Metody Warnkego.
Metoda Warnkego pozwala na diagnozę i terapię centralnych zaburzeń przetwarzania słuchowego. Metoda i narzędzia z nią związane cały czas rozwijają się, dlatego rozbudowujemy zespół osób zaangażowanych w popularyzację metody.

Chcielibyśmy nawiązać współpracę z osobą, która:

  • ma doświadczenie w pracy z Metodą Warnkego
  • jest czynnym praktykiem: psychologiem, pedagogiem, logopedą
  • ma doświadczenie w prowadzeniu szkoleń (jest to wskazane ale nie jest konieczne),  wszystkiego można się nauczyć
  • lubi pracować z ludźmi, ma do nich pozytywny stosunek
  • jest gotowa do wyjazdów
  • jest otwarta na nową wiedzę i doświadczenie
  • jest samodzielna i potrafi dobrze zorganizować swoją pracę
  • jest mobilna, posiada własny środek transportu.

Szkolenia prowadzone są dla naszych klientów na terenie Polski, dlatego miejsce zamieszkania przyszłego trenera nie jest aż tak istotne (mile widziane lokalizacje to  Śląsk, Trójmiasto, Warszawa, Poznań lub Wrocław). Termin szkoleń ustalany jest z wyprzedzeniem i pozwala na pogodzenie obowiązków na różnych stanowiskach. Ważne jest aby trener w trakcie współpracy był w kontakcie z centralą we Wrocławiu.

Osoby zainteresowane współpracą szkoleniową w innym zakresie niż Metoda Warnkego (neuropsychologia, neurorehabilitacja i inne), również prosimy o kontakt.

Jak złożyć aplikację
Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aplikacji (CV i listu motywacyjnego) na adres praca@biomed.org.pl.
W tytule wiadomości prosimy podać stanowisko, na które wysyłana jest aplikacja.
W aplikacji powinna się znaleźć klauzula o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.
Firma Biomed Neurotechnologie zastrzega sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.