tel. kom. 693-396-774
tel./fax: (71) 336 10 36
e-mail: centrum@biomed.org.pl

AKTUALNE OFERTY PRACY

Wyszukaj w serwisie

Oferty pracy Biomed

  • Handlowiec, Specjalista/Konsultant ds. obsługi klienta (obszar psychologii i pedagogiki)

  • Trener/Szkoleniowiec Metody Warnkego

Handlowiec
Specjalista/Konsultant ds. obsługi klienta

(obszar psychologii i pedagogiki)

 Kluczowe zadania na stanowisku:

  • aktywna sprzedaż i prezentacja oferty firmy Biomed w zakresie aparatury, szkoleń, usług
  • aktywne poszukiwanie możliwości ofertowania w przetargach, inwestycjach, dotacjach
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie i utrzymywanie trwałych relacji biznesowych
  • bieżące wsparcie pracy działu sprzedaży oraz działu marketingu
  • praca 5 dni w tygodniu

 Oczekiwania:

  • doświadczenie w kontaktach z klientami indywidualnymi i instytucjami
  • mile widziana wiedza z zakresu psychologii i pedagogiki oraz znajomość branży
  • komunikatywność i łatwość w prowadzeniu rozmów telefonicznych
  • pozytywny stosunek do ludzi
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • gotowość do wyjazdów.

Co oferujemy kandydatom:

  • zdobycie wiedzy  w zakresie najnowszych na świecie rozwiązań i metod w dziedzinie neuronauk stosowanych
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczne godziny pracy
  • pracę w innowacyjnej  firmie
  • dobrą atmosferę pracy w doświadczonym zespole.

Zadaniem kandydata jest praca z klientem w całej Polsce, dlatego miejsce zamieszkania przyszłego handlowca nie jest aż tak istotne (mile widziane lokalizacje to  Śląsk, Trójmiasto, Warszawa, Poznań lub Wrocław). Ważne jest utrzymywanie stałego kontaktu z centralą firmy.

Jak złożyć aplikację
Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aplikacji (CV i listu motywacyjnego) na adres praca@biomed.org.pl.
W tytule wiadomości prosimy podać stanowisko, na które wysyłana jest aplikacja.
W aplikacji powinna się znaleźć klauzula o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.
Firma Biomed Neurotechnologie zastrzega sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty

Trener/Szkoleniowiec Metody Warnkego

Firma Biomed Neurotechnologie specjalizuje się we wprowadzaniu i popularyzowaniu nowych metod terapii w obszarze psychologii i pedagogiki.

Jedną z nich jest Metoda Warnkego – metoda pozwalająca na diagnozę i terapię centralnych zaburzeń przetwarzania słuchowego. Metoda i narzędzia z nią związane cały czas rozwijają się, dlatego rozbudowujemy zespół osób zaangażowanych w popularyzację metody.

Poszukujemy osób zainteresowanych stałą współpracą w zakresie prowadzenia szkoleń z Metody Warnkego.

Chcielibyśmy nawiązać współpracę z osobą, która:

  • ma doświadczenie w pracy z Metodą Warnkego
  • jest czynnym praktykiem: psychologiem, pedagogiem, logopedą
  • ma doświadczenie w prowadzeniu szkoleń (jest to wskazane ale nie jest konieczne),  wszystkiego można się nauczyć
  • lubi pracować z ludźmi, ma do nich pozytywny stosunek
  • jest gotowa do wyjazdów
  • jest otwarta na nową wiedzę i doświadczenie
  • jest samodzielna i potrafi dobrze zorganizować swoją pracę
  • jest mobilna, posiada własny środek transportu.

Szkolenia prowadzone są dla naszych klientów na terenie Polski, dlatego miejsce zamieszkania przyszłego trenera nie jest aż tak istotne (mile widziane lokalizacje to  Śląsk, Trójmiasto, Warszawa, Poznań lub Wrocław). Termin szkoleń ustalany jest z wyprzedzeniem i pozwala na pogodzenie obowiązków na różnych stanowiskach. Ważne jest aby trener w trakcie współpracy był w kontakcie z centralą we Wrocławiu.

Osoby zainteresowane współpracą szkoleniową w innym zakresie niż Metoda Warnkego (neuropsychologia, neurorehabilitacja i inne), również prosimy o kontakt.

Firma Biomed Neurotechnologie zastrzega sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.