AKCESORIA
Wyszukaj w serwisie

Akcesoria do EMG

Akcesoria do czujnika EMG:
  • elektrody typu Single,
  • elektrody typu Triody,
  • elektrody UniGel,
  • opaska EMG.
     

Elektrody single

Elektrody Single są używane do czujnika EMG i EKG. Łączy się je za pomocą kabla, który jest w zestawie z czujnikiem, do elektrod EMG lub EKG. Elektrody typu Single doskonale sprawdzają się w pracy z długimi i wąskimi mięśniami oraz z mięśniami, dla których konieczne jest rozstawienie elektrod w większej odległości. Zawarty w nich hydrożel wraz z czujnikiem zapewnia stabilne połączenie oraz komfort pacjenta w trakcie montażu i przy usuwaniu elektrod. Kształt ułatwia mocowanie elektrod do krzywizn ciała.

Pakowane po 150 szt.
Nr kat. 8737

Elektrody współpracują z czujnikami EMG i EKG.
Elektordy triody
Elektrody typu Triody łączy się z czujnikiem za pomocą kabla do czujnika EMG, który jest w zestawie z czujnikiem, lub bezpośrednio zatrzaskuje się przy czujniku. Zaletą takiego rozwiązania jest wykonywanie pomiaru w bezpośrednim sąsiedztwie mięśni oraz redukcja artefaktów ruchowych wywoływanych ruchami przewodów. Elektrody mocno przylegają do skóry i można je delikatnie zdjąć.
 
 
Pakowane po 100 sztuk.
Nr kat. 8787

Elektrody współpracują z czujnikiem EMG.
elektrody UniGel do czujnika EMG i EKG
Jednorazowe elektrody UniGel do czujników EMG i EKG są nasączone żelem przewodzącym. Nie wymagają  dodatkowego stosowania pasty Ten20.
Łatwo się je umieszcza i usuwa ze skóry pacjenta.
Elektrody łączy ze sobą za pomocą kabla do EMG (T8720M), który jest w zestawie z czujnikiem. Podłoże elektrody jest wykonane z materiału samoprzylepnego.

Pakowane po 100 sztuk.
Nr kat. 8737

Elektrody współpracują z czujnikami EMG i EKG.
Opaska EMG w biofeedbackuOpaska EMG

Opaski EMG można używać wiele razy dla danego pacjenta. Można za jej pomocą wykonywać pomiary EMG w obszarze czołowym, który jest jednym z najczęściej monitorowanym obszarów przy badaniu reakcji na stres, relaksacji czy w terapii biofeedback. 
Opaska ma trzy elektrody zatrzaskowe (Ag/AgCl), które łączy się z czujnikiem EMG za pomocą kabla do elektrod EMG.

Nr kat 8552

Opaska współpracuje z czujnikiem EMG.