Alternative flash content

Requirements

Podręcznik neurofeedbacku już dostępny.

seal isnr-member

Szkolenie z metody Biofeedback – I stopnia

Najbliższe szkolenia I stopnia z metody Biofeedback odbędą się w dniach:

 
- 16-20.02.2015 r. Warszawa - Formularz zgłoszeniowy
 
- 13-17.04.2015 r. Wrocław - Formularz zgłoszeniowy
 
- 08-12.06.2015 r. Warszawa - Formularz zgłoszeniowy
 
- 06-10.07.2015 r. Kraków - Formularz zgłoszeniowy
 
- 17-21.08.2015 r. Wrocław - Formularz zgłoszeniowy
 


Regulamin szkolenia

Szkolenie to przygotowuje uczestników do prowadzenia diagnozy, terapii i treningów metodą EEG-Biofeedback.

Szkolenie Biofeedback IstProgram szkolenia obejmuje tematykę proponowaną przez BCIA (Biofeedback Certification Institute of America).
Zagadnienia dotyczą podstaw EEG (elektroencefalografii), systemu 10-20, zagadnień teoretycznych metody Biofeedback, zasad prowadzenia terapii pacjenta, a także protokołów terapeutycznych dla danego zaburzenia.

W trakcie szkolenia zapewniamy:
 • solidne wprowadzenie teoretyczne, w tym przegląd najnowszych badań naukowych;
 • dużą liczbę zajęć praktycznych w małych grupach przy aparaturze;
 • pracę z najwyższej klasy aparaturą Biofeedback (system Infiniti);
 • pokaz innych metod i urządzeń, w tym metody HEG Biofeedback i metody Warnkego.
Szkolenie w części praktycznej obejmuje:
 • obsługę podstawowych funkcji programu, prowadzenie sesji treningowej, zarządzanie bazą danych, przeglądanie i odtwarzanie zapisanych sesji, raporty i statystyki;
 • obsługę podstawowych protokołów treningowych;
 • obsługę edytora ekranów Lite – dostosowywanie ekranu do potrzeb treningu.
Oferujemy:
 • 5 dni szkoleniowych (45 godzin lekcyjnych zajęć teoretycznych i praktycznych);
 • materiały szkoleniowe;
 • bufet kawowy (w tym ciasta i owoce), smaczne obiady (także wegetariańskie);
 • spotkanie integracyjne dla uczestników.
Cennik szkoleń EEG-Biofeedbck I stopnia we Wrocławiu:
 
                                    Cena kursu, jeśli wpłata nastąpi na więcej niż miesiąc przed terminem szkolenia Cena kursu, jeśli wpłata nastąpi na krócej niż miesiąc przed terminem szkolenia     
Szkolenie EEG-Biofeedback I stopnia 1500 zł 1600 zł

Cennik szkoleń EEG-Biofeedback I stopnia poza Wrocławiem:

  Cena kursu, jeśli wpłata nastąpi na więcej niż miesiąc przed terminem szkolenia        Cena kursu, jeśli wpłata nastąpi na krócej niż miesiąc przed terminem szkolenia     
Szkolenie EEG-Biofeedback I stopnia                     1600 zł              1700 zł


Szkolenie z metody Biofeedback – II stopnia

Kolejne szkolenie z metody Biofeedback II stopnia odbędzie się w dniach:
 
- 09-12.12.2014 r. Wrocław -Formularz zgłoszeniowy
 
- 21-24.04.2015 r. Warszawa - Formularz zgłoszeniowy
 
- 25-28.08.2015 r. Wrocław -Formularz zgłoszeniowy


Regulamin szkolenia

Zapraszamy na nie wszystkich, którzy mają za sobą szkolenie z metody Biofeedback I stopnia.

szkolenie BFB Nieustanne podnoszenie kwalifikacji jest niezbędne w tej dziedzinie terapii, ponieważ na świecie powstają wciąż nowe metody i narzędzia pracy (zastosowanie psychofizjologii w terapii psychologicznej, nowe praktyki uznanych w świecie neuroterapeutów, nowe narzędzia np. HEG Biofeedback).


Program kursu będzie obejmował zagadnienia, które pozwolą:

 • uzupełnić wiedzę z zakresu neuroterapii (QEEG, trening alfatheta),
 • rozszerzyć umiejętności i wiedzę o nowe osiągnięcia naukowe (HEG – hemoencefalografia),
 • wzbogacić swój warsztat terapeuty Biofeedback o dodatkowe narzędzia treningowe (metodę HRV – np. dla osób narażonych na stres; trening oddechowy i inne).
Szkolenie pozwala także zapoznać się z nowymi technologiami w tej dziedzinie, które w łatwy sposób pomogą podnieść poziom profesjonalizmu i rozszerzyć ofertę gabinetu Biofeedback o nowoczesne urządzenia zarówno do neuroterapii i monitoringu fizjologicznego, stosowania czujników powierzchniowej elektromiografii, oddychania, przewodności skóry, temperatury obwodowej i inne), jak również treningu HRV i BVP Biofeedback.

Cennik szkoleń EEG Biofeedback II stopnia we Wrocławiu:
 
 
                                    Cena kursu, jeśli wpłata nastąpi na więcej niż miesiąc przed terminem szkolenia Cena kursu, jeśli wpłata nastąpi na krócej niż miesiąc przed terminem szkolenia     
Szkolenie EEG-Biofeedback II stopnia 1200 zł 1300 zł

Cennik szkoleń EEG-Biofeedback II stopnia poza Wrocławiem:

  Cena kursu, jeśli wpłata nastąpi na więcej niż miesiąc przed terminem szkolenia        Cena kursu, jeśli wpłata nastąpi na krócej niż miesiąc przed terminem szkolenia     
Szkolenie EEG-Biofeedback II stopnia                     1300 zł              1400 zł


Warsztat z BioGraph Infiniti (przed szkoleniem)

BioGraph

Dodatkowo – przed szkoleniami II stopnia w dniu 08.12.2014 we Wrocławiu i 24.08.2015 r. we Wrocławiu proponujemy Państwu jednodniowy warsztat z Biograph Infiniti.Jest on kierowany do osób, które:

 • nie pracowały na aparaturze firmy Thought Technology, ale na innych systemach i chciałyby zapoznać się z możliwościami oraz obsługą programu Biograph Infiniti,
 • były na I stopniu szkolenia, ale chciałyby przypomnieć sobie/utrwalić wiedzę na temat podstawowych funkcji programu BioGraph Infiniti.

Formularz zgłoszeniowy tylko warsztat- 08.12.2014 r. lub 24.08.2015 r.


Program szkolenia z warsztatem

Regulamin szkolenia

Cena szkolenia i warsztatu: 1200 / 1300 zł + 300 zł = 1500 / 1600 zł 

Cena warsztatu: 300 zł

Prowadzący:

mgr Robert Kozłowski- metodą Biofeedback zajmuje się od 2000 r., początkowo ucząc się w Czechach pod kierunkiem neuroterapeutów czeskich (Certyfikat Instytutu EEG-Biofeedback w Pradze). Dalszą wiedzę i doświadczenie zdobywał w Niemczech dzięki współpracy z MediTECH Electronic, a także uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach organizowanych przez Biofeedback Foundation of Europe (m.in. Neurofeedback Fundamentals pod kierunkiem L. i M. Thompsonów z ADD Centre w Kanadzie, HRV Biofeedback prowadzony przez prof. Gervitza). Założyciel Biomed Centrum Rehabilitacji Poznawczej i Neuroterapii.

mgr Dariusz Tuchowski- w roku 2000 jako jeden z pierwszych w Polsce zorganizował warsztat dla lekarzy i psychologów na temat możliwości wykorzystania metody Biofeedback w terapii ADHD, ADD, dysleksji, a także w terapii osób dorosłych. Początkowo jego zainteresowania, z racji zatrudnienia na stanowisku psychologa wojskowego, obejmowały zagadnienia stresu i radzenia sobie, a także wykorzystania metody Biofeedback w terapii żołnierzy cierpiących na chroniczny stres po powrocie z misji wojskowych. Obecnie we współpracy z Centrum Biomed prowadzi zarówno terapię, jak i szkolenia z metody Biofeedback. Uczestnik konferencji BFE (warsztaty prowadzone przez E. Korenmana HEG Biofeedback, Lubara QEEG – diagnoza i terapia).

mgr Kamila Froń - psycholog, trener rozwoju osobistego, psychoterapeuta. Posiada bogate doświadczenie w zakresie technik efektywnego sposobu radzenia sobie ze stresem z wykorzystaniem nowoczesnych metod relaksacyjnych min. biofeedbacku. Kilkuletnia współpraca z międzynarodowymi organizacjami pozwoliła na zebranie doświadczeń z zakresu zarządzania i tworzenia kultury organizacyjnej.  Pasjonuje się wspieraniem ludzi w rozwoju i towarzyszeniu im w przeprowadzaniu zmian - przełamywaniu barier, dostrzegania tego, co do tej pory było niedostrzegalne i odkrywaniu nowej perspektywy w postrzeganiu siebie i swoich kompetencji.

szkolenia

szkolenia2

qeeg-erp